Plastové dveře

Plastová okna
Plastová okna
ZJISTIT CENU
Plastové dveře
Plastové dveře
ZJISTIT CENU
Posuvné dveře
Posuvné dveře
ZJISTIT CENU
Zimní zahrady
Zimní zahrady
ZJISTIT CENU
Rolety
Rolety
ZJISTIT CENU

Plastové dveře

Plastové dveře

Plastové dveře mohou být použity jako vchodové dveře do domu, nebo vstupní dveře do garáže. Naše společnost nabízí vchodové dveře v klasickém provedení, nebo dveře s nadčasovým designem. Neváhejte a pro inspiraci si zdarma objednejte katalog našich realizací a návrhů. Nebo si prohlédněte video

 

Plastové dveře Profi BAS
PROFI BAS Počet komor Počet těsnění  
BAS8000 5 2  

Časté dotazyZjistit cenu Katalog zdarma video

Barevná provedení

bílá/weiss Alux-db Anthrazitgrau Basaltgrau Braun-dekor Dunkelgrun Golden-oak Grau-sandstruktur Mahagon Nussbaum Anthrazit-struktura dřeva Bergkiefer Cremeweiss Holzstruktur Mooreiche Reinweiss Ginger Oak anTEAK Anthracite Grey Anthrazizgrau-glatt cream_white basalt grey black brown smooth black smooth 1 brilliant_white bronze-platin brown_red concentrate_grey anthrazitgrau glatt (2) dark_oak db703 RAL-9001-Cremeweiß RAL-9010-Reinweiß duglas_striped fir_green golden_oak hazel_nut honey_oak chocolate_brown light_grey light_oak Mahagoni meranti metbrush-messing metbrush-silver monument-green moor_oach moss_green moutain_pine oregon pure_white quarz_grey ral_7016 ral_9010. Turner-Oak rustic_oak sheffield-oak-light schwarzbraun silver_grey smooth_basalt_grey smooth_black_grey Smooth_Quartz_Grey steel_blue walnut weissbach_eiche wine_red winchester_XA anthrazitgrau glatt (1)

Reference


Pro cenovou nabídku vyplňte prosím tento formulář, nebo přejděte na záložku kalkulace, kde naleznete podrobnější možnosti vyplnění. Děkujeme.

Co vás zajímá?

Vaše jméno: *

Váš e-mail:

Váš telefon: *

Chcete nám ještě něco sdělit?

Zásady ochrany osobních údajů (GDPR) zde »

* položky označené hvezdičkou jsou povinné

Jak nás hodnotí klienti

Marti C.


Příjemný a ochotný personál a velmi dobré ceny. S okny a venkovními žaluzemi jsem spokojená. Volila jsem tuhle firmu, protoze už jedny okna máme 12 let. DOPORUČUJI
Jan C.


U pana Bauera jsem pořídil celkem 12 plastových oken z 18, které jsem loni měnil (to už nikdy nechci dělat :-)). Po zimní kontrole termovizí mohu jen litovat, že jsem zde rovnou nepořídil všechna okna. Mohu jednoznačně doporučit.
GBLOVER C.


Super obchod! …

Ohodnoťte nás na Google Maps >>