Plastová okna

Plastová okna
Plastová okna
ZJISTIT CENU
Plastové dveře
Plastové dveře
ZJISTIT CENU
Posuvné dveře
Posuvné dveře
ZJISTIT CENU
Zimní zahrady
Zimní zahrady
ZJISTIT CENU
Rolety
Rolety
ZJISTIT CENU

Plastová oknaPlastová okna

Výrobou plastových oken se zabýváme více jak 20 let. Proto používáme pouze kvalitní plastové profily vyráběné v Německu. Za nejdůležitějsí součást oken považujeme celoobvodové bezpečnostní kování, které zcela zásadně ovlivňuje vlastnosti oken. Proto používáme nejlepší dostupné kování na trhu Siegenia-Aubi s patentovanými 3D rolničkami, které zvyšují životnost oken.

Z dlouholetých zkušeností víme že kvalitní výrobek bez profesionální montáže neobstojí, proto montáž oken provádějí pouze pracovníci, kteří  montáži oken zasvětili celou profesní kariéru.

 

 

Plastová okna BAS 4000 Classic line
Profil Počet komor Počet těsnění  
BAS Linear 6 3  

Moderní plastová okna z šestikomorového profilu a třemi těsněními s výbornými izolačními vlastnostmi.

Časté dotazy Video Zjistit cenu
   
   
Plastová okna BAS 8000
Profil Počet komor Počet těsnění  
BAS 8000 6 2  

Plastová okna z profilu 8000 nabízí zákazníkům 6 komorový systém s dvěmi úrovněmi těsnění.

Časté dotazy Video Zjistit cenu
 
       
       

 

Naše výrobky zhotovujeme pouze z kvalitních a prověřených materiálů. Okna jsou vyráběna z aditivovaného tvrdého PVC s šedým těsněním. Profily odpovídají technickým požadavkům na výrobky dle novely stavebního zákona č. 22/1997 Sb. a jsou vyztuženy pozinkovanou ocelovou výztuhou. Používáme  šesti-komorový systém BAS8000. Výrobky zhotovujeme v rozměrech a tvarech dle přání zákazníka. Dodáváme okna, balkónové dveře, stěny, vstupní domovní dveře, zimní zahrady. Kromě bílých profilů nabízíme provedení v barevném designu a v různých strukturách dřeva.

Snadnou manipulaci a ovladatelnost oken zajišťuje technologicky vyspělé kování SIEGENIA AUBI s patentovanými 3D panty. Standardně se používá bezpečnostní kování s větrovou pojistkou a zvedačem křídla. Toto kování je opatřeno povrchovou úpravou, která zaručuje vysokou ochranu proti korozi a vyžaduje minimální údržbu. Pro vchodové dveře se používá standardně 3 bodové bezpečnostní kování s nožovou rozvorou od firmy KFV a standardní zámková vložka.

K zasklení používáme izolační sklo s hodnotou koeficientu tepelných ztrát U=1,1 W/m2K nebo U=0,5 W/m2K.
(čím je koeficient tepelných ztrát nižší, tím má sklo lepší tepelně izolační vlastnosti)

Před výrobou provádíme bezplatné zaměření a cenovou kalkulaci. Ke všem našim výrobkům poskytujeme montáž. Montáží se rozumí osazení výrobků do připravených otvorů, zapěnění spáry polyuretanovou pěnou a jejich seřízení k plné funkčnosti.

 

Barevná provedení

bílá/weiss Alux-db Anthrazitgrau Basaltgrau Braun-dekor Dunkelgrun Golden-oak Grau-sandstruktur Mahagon Nussbaum Anthrazit-struktura dřeva Bergkiefer Cremeweiss Holzstruktur Mooreiche Reinweiss Ginger Oak anTEAK Anthracite Grey Anthrazizgrau-glatt cream_white basalt grey black brown smooth black smooth 1 brilliant_white bronze-platin brown_red concentrate_grey anthrazitgrau glatt (2) dark_oak db703 RAL-9001-Cremeweiß RAL-9010-Reinweiß duglas_striped fir_green golden_oak hazel_nut honey_oak chocolate_brown light_grey light_oak Mahagoni meranti metbrush-messing metbrush-silver monument-green moor_oach moss_green moutain_pine oregon pure_white quarz_grey ral_7016 ral_9010. Turner-Oak rustic_oak sheffield-oak-light schwarzbraun silver_grey smooth_basalt_grey smooth_black_grey Smooth_Quartz_Grey steel_blue walnut weissbach_eiche wine_red winchester_XA anthrazitgrau glatt (1)

Reference


Pro cenovou nabídku vyplňte prosím tento formulář, nebo přejděte na záložku kalkulace, kde naleznete podrobnější možnosti vyplnění. Děkujeme.

Co vás zajímá?

Vaše jméno: *

Váš e-mail:

Váš telefon: *

Chcete nám ještě něco sdělit?

Zásady ochrany osobních údajů (GDPR) zde »

* položky označené hvezdičkou jsou povinné

Jak nás hodnotí klienti

Marti C.


Příjemný a ochotný personál a velmi dobré ceny. S okny a venkovními žaluzemi jsem spokojená. Volila jsem tuhle firmu, protoze už jedny okna máme 12 let. DOPORUČUJI
Jan C.


U pana Bauera jsem pořídil celkem 12 plastových oken z 18, které jsem loni měnil (to už nikdy nechci dělat :-)). Po zimní kontrole termovizí mohu jen litovat, že jsem zde rovnou nepořídil všechna okna. Mohu jednoznačně doporučit.
GBLOVER C.


Super obchod! …

Ohodnoťte nás na Google Maps >>