Plastová okna

Plastová okna
Plastová okna
ZJISTIT CENU
Plastové dveře
Plastové dveře
ZJISTIT CENU
Posuvné dveře
Posuvné dveře
ZJISTIT CENU
Zimní zahrady
Zimní zahrady
ZJISTIT CENU
Rolety
Rolety
ZJISTIT CENU

Plastová oknaPlastová okna

Výrobou plastových oken se zabýváme více jak 20 let. Proto používáme pouze kvalitní plastové profily vyráběné v Německu. Za nejdůležitějsí součást oken považujeme celoobvodové bezpečnostní kování, které zcela zásadně ovlivňuje vlastnosti oken. Proto používáme nejlepší dostupné kování na trhu Siegenia-Aubi s patentovanými 3D rolničkami, které zvyšují životnost oken.

Z dlouholetých zkušeností víme že kvalitní výrobek bez profesionální montáže neobstojí, proto montáž oken provádějí pouze pracovníci, kteří  montáži oken zasvětili celou profesní kariéru.

 

Vyberte si barvu oken v našem konfigurátoru 

Nevíte jakou zvolit barvu oken?  Využijte náš konfigurátor plastových oken!

Plastová okna BAS 4000 Classic line
PROFI BAS Počet komor Počet těsnění  
4000 classic 5 2  

Plastová okna z pětikomorového profilu nabízí spojení nízké ceny s výbornými izolačními vlastnostmi.

Časté dotazy Video Zjistit cenu
   
   
Plastová okna BAS 8000
PROFI BAS Počet komor Počet těsnění  
8000 6 2  

Plastová okna z profilu 8000 nabízí zákazníkům 6 komorový systém s dvěmi úrovněmi těsnění.

Časté dotazy Video Zjistit cenu
 
       
       

 

Naše výrobky zhotovujeme pouze z kvalitních a prověřených materiálů. Okna jsou vyráběna z aditivovaného tvrdého PVC s šedým těsněním. Profily odpovídají technickým požadavkům na výrobky dle novely stavebního zákona č. 22/1997 Sb. a jsou vyztuženy pozinkovanou ocelovou výztuhou. Používáme  šesti-komorový systém BAS8000. Výrobky zhotovujeme v rozměrech a tvarech dle přání zákazníka. Dodáváme okna, balkónové dveře, stěny, vstupní domovní dveře, zimní zahrady. Kromě bílých profilů nabízíme provedení v barevném designu a v různých strukturách dřeva.

Snadnou manipulaci a ovladatelnost oken zajišťuje technologicky vyspělé kování SIEGENIA AUBI s patentovanými 3D panty. Standardně se používá bezpečnostní kování s větrovou pojistkou a zvedačem křídla. Toto kování je opatřeno povrchovou úpravou, která zaručuje vysokou ochranu proti korozi a vyžaduje minimální údržbu. Pro vchodové dveře se používá standardně 3 bodové bezpečnostní kování s nožovou rozvorou od firmy KFV a standardní zámková vložka.

K zasklení používáme izolační sklo s hodnotou koeficientu tepelných ztrát U=1,1 W/m2K nebo U=0,5 W/m2K.
(čím je koeficient tepelných ztrát nižší, tím má sklo lepší tepelně izolační vlastnosti)

Před výrobou provádíme bezplatné zaměření a cenovou kalkulaci. Ke všem našim výrobkům poskytujeme montáž. Montáží se rozumí osazení výrobků do připravených otvorů, zapěnění spáry polyuretanovou pěnou a jejich seřízení k plné funkčnosti.

 

Barevná provedení

bílá/weissAlux-dbAnthrazitgrauBasaltgrauBraun-dekorDunkelgrunGolden-oakGrau-sandstrukturMahagonNussbaumAnthrazit-struktura dřevaBergkieferCremeweissHolzstrukturMooreicheReinweiss

Reference


Pro cenovou nabídku vyplňte prosím tento formulář, nebo přejděte na záložku kalkulace, kde naleznete podrobnější možnosti vyplnění. Děkujeme.

Co vás zajímá?

Vaše jméno: *

Váš e-mail:

Váš telefon: *

Chcete nám ještě něco sdělit?

Zásady ochrany osobních údajů (GDPR) zde »

* položky označené hvezdičkou jsou povinné